2 stycznia 2016 – poświęcenie domu Oli i Marka

Wieczorną porą 2 stycznia 2016 spotkaliśmy się  w domu Oli i Marka. Pretekstem do spotkania był fakt, że Ola i Marek niedawno wprowadzili się do nowego domu i zaprosili wspólnotę na parapetówkę. Gospodarze wykorzystali fakt, że naszą wspólnotę odwiedził br Robert Rabka OFM Cap – asystent naszej wspólnoty prowincjalnej.

 

Na wstępie br. Robert pobłogosławił krzyże, a następnie cały dom. Towarzyszyła temu modlitwa całej wspólnoty.

Po modlitwie wszyscy zasiedli do stołów, aby zajadać się pysznościami przygotowanymi przez Panią Domu. Oczywiście pełno było rozmów, śmiechów, planów na ewangeliację, która miała nastąpić następnego dnia w Białej. 

 

W spotkaniu w Białej brali udział:

 

  • br Robert Rabka OFM Cap,
  • Ela J.,
  • Przemek + Basia,
  • Agnieszka W + Mirek + Zosia,
  • Artur + Agnieszka G. + Paweł,
  • Lidka + Krzysiek,
  • Ola + Marek + Wojtek + Agnieszka + Maciuś,
  • Ela P. + Wojtek + Krystian + Kuba.
Gospodarzom życzymy, aby dobrze się im mieszkało na nowym miejscu. By ich dom był zawsze pełen miłości i pokoju, a także gości 🙂

Dodaj komentarz