7 listopada 2015 – babskie spotkanie u Eli J

Dnia 07.11.2015 w sobotnie popołudnie, miało miejsce babskie spotkanie u Eli J.
Inicjatywa tego spotkania zrodziła się podczas Kapituły w Tenczynie. Aby lepiej poznać naszą nowo- wybraną Liderkę  Rady WF Tau- Celinę, zaprosiłam ją i dziewczyny z naszej wspólnoty na wspólny wieczór.
Na początku coś dla ciała i brata osiołka (paszteciki z grzybami i barszcz czerwony) Na deser Aga W. upiekła pyszną szarlotkę, którą podałyśmy na ciepło z gałką lodów waniliowych i bitą śmietaną. Za nasze tak urocze spotkanie wypiłyśmy toast winem św. Klary, które przywiozła z Asyżu – Kasia N.
Kiedy brzuszki były już pełne, to przeszłyśmy do kolejnego punktu spotkania – czas na relaks i małe SPA. Po oczyszczeniu twarz pilingiem z kawy, nałożyłyśmy sobie maseczki, które po zaschnięciu się zrywa a nie zmywa z twarzy. Ola K. udostępniła nam próbki rożnych kremów.
Tak odmłodzone i zrelaksowane, płynnie przeszłyśmy do kolejnego punktu naszego spotkania, a mianowicie prac ręcznych na rzecz kiermaszu świątecznego, który prowadzi Agnieszka W. w szkole w której uczy. Razem z uczniami przygotowuje ozdoby choinkowe, które będą sprzedawane na kiermaszu, a dochód ze sprzedaży będzie przekazany na Hospicjum. Pomyślałam, że miło połączyć rozmowę z rękodziełem i dołożyć malutką cegiełkę do tego godnego podziwu przedsięwzięcia. Każda z nas miła możliwość ozdobić choinkę, serce czy też gwiazdkę. Nasze siły wzmocniły sałatki zrobione przez Kasię N i Agnieszka G.
Spotkanie, na którym były obecne (Celina B, Agnieszka W., Agnieszka G., Ola K., Ela P., Kasia N., Bożenka S., Monika W.) było bardzo kolorowe i wesołe a zarazem owocne.
Zdjęcia dostępne w galerii .
Wszystkim dziękuje za cudownie spędzony czas.
Ela

Dodaj komentarz